Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Ninjutsu Nick&Kili EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Ninjutsu Nick&Kili EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Ninjutsu Nick&Kili EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Ninjutsu Nick&Kili EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Ninjutsu Nick&Kili EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Ninjutsu Nick&Kili EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Ninjutsu Nick&Kili EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Ninjutsu Nick&Kili EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Ninjutsu Nick&Kili EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Ninjutsu Nick&Kili EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Ninjutsu Nick&Kili

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Ninjutsu Nick&Kili Empty
TémanyitásTárgy: Ninjutsu Nick&Kili   Ninjutsu Nick&Kili EmptyCsüt. Júl. 10 2014, 19:39

Nagyon régóta gondolkodom rajta, hogy ideje felvennem a bokszkesztyűt, viszont féltem a fitos pofimat. Sebastiannak már említettem, hogy verekednem kéne, mert melegnek lenni nem könnyű manapság és ő mondta is, hogy elkísér. Viszont jár velem koncertre, ígérte a szerepjátékot, nincs pofám elrángatni még az első edzésre is, ráadásul úgy érzem ezzel valamiképp le kéne győznöm a rettegésem. Egy ilyenre egyedül??? Nagyon nem Kilis! Vagyis csak jó lehet, ha eljövök és tökegyedül próbálom ki. Ha jó lesz majd szólok neki is - nyugtatom meg a lelkiismeretem.
A neten akadtam rá, bár sokáig kutakodtam, mire valami normális helyet találtam. Árban sem rossz és bármikor lehet csatlakozni teljesen új, laikus embereknek is. Japán harcművészeti, önvédelmi technikákat oktatnak, de hasznos akkor is, ha az ember csak a feszkóját akarja levezetni. Rám mindkettő rám szorul. Meg sem tudom védeni magam és zavargós lett az életem is, főleg Ed újbóli felbukkanásával. Lassan szerintem az elvonót is befejezem és valahogy gyengének érzem magam kilépni a nagyvilágba így, xanaxok nélkül. Nem, azt még nem hagyhatom abba, bár megkaptam, hogy függő vagyok és...valamiért a sportolásban határozták meg a menekülőutat. Hogy majd az megnyugtat és nem kell gyógyszerekhez nyúlnom. Tudom, hogy ez az egészséges, megpróbálom.
Az sem rossz, hogy errefelé fiúkból lesz több, majd...nézelődöm. Akik önuralmat jönnek tanulni, biztos nem esnek nekem.
Az edzés eléggé bent van a városköpontban, jó helyen. Nem is tudom, valahogy ez nem tűnt olyan durvának, mint a többi. Áthúzócipőt és fekete tornaruhát kellett hozni. Ezt könnyű volt beszerezni, de valahol át kellene öltöznöm, hátizsákkal jövök. Bizonytalanul nézek fel az épületre, aztán veszek egy mély levegőt és belépek. Már az első kanyarnál teljesen eltévedek valamelyik folyosón. Egy nagy épületbe kellett jönni, remélem jó helyen járok. Keresem a feliratot, hogy ninjutsu gyakorló terem, vagy ilyesmi, de kavarog a fejem. Izgulva rágom a számat. Lehet, hogy vissza kéne fordulni, amíg nem késő, ezek engem laposra vernek.
Vissza az elejére Go down
Nicholas Hill
Nicholas HillVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : újságíró
Hozzászólások száma : 509

Ninjutsu Nick&Kili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ninjutsu Nick&Kili   Ninjutsu Nick&Kili EmptyCsüt. Júl. 10 2014, 21:49

Minden újév hajnalán pezsgőmámorba burkolódzva esküdözöm, hogy soha, de tényleg soha a büdös életben nem kötök fogadásokat. Azzal persze nem számolok, hogy ezt a szépreményű ábrándot a kimondás pillanatában szegem meg, pedig, a rutin és az évek azt mutatják, ezek téren nem kedvez nekem a szerencse.  Arra is rá kell döbbennem, hogy az idei foci vb engem nem szeretem. Miatta lettem részeg, estem le egy kerítésről, loptam létrát, rándítottam meg a bokámat és hasonló mindennapi apróságok. Most pedig önvédelmi tanfolyamra megyek. Én. Miért? Mert azt mondtam, német holland döntő lesz. Ezt, ahogy illik bebuktam és választhattam egy balettelőadás végigülése és valami harci gyakorlatos szar között, nem volt kérdés melyik mellett döntök.
Halenél ébredtem, onnan, nem mondom, hogy könnyen, de hazamentem a város túlsó végébe, hogy összeszedjem a kívánatos holmikat, mert igen, ez olyan rohadt király hely, hogy egyenruha kell. Bevágom a BMW-be az oldaltáskámat és gyorsan a piros lámpákkal nem sokat törődve csikorogva parkolok le az épület előtt. Sötét farmer és egy fehér ing van rajtam, ujjai könyékig feltűrve, a felső gombokat lazán kigombolva hagyom. Mivel siettem megborotválkozni már nem volt időm, de nem különösen zavar az a kevés borosta, ami az arcomat borítja. Átcsapom magamon a táskát és mélyet sóhajtva lépek be a kapun. Azt se tudom hova kell menni. Kevergek egy darabig, igazából nem hat meg ha lemaradok az edzésről, megmondom, hogy  a szándék megvolt, a sors nem akarta, hogy kiképezzenek hős harcossá.

- Nem tudod, merre van az öltöző? – kiálltok oda egy srácnak, aki hátizsákjával és tanácstalan ábrázatával úgy fest, mint valami kiscserkész. Már pont elindultam volna vissza, amikor meglátom. Mondjuk valahonnét ismerős, talán ő is a Francesre jár, akkor lehet tudja ki vagyok, de nem garantált. Ráérősen nekidőlök a falnak vállal, amíg várom, hogy elnavigáljon valamerre.
Vissza az elejére Go down
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Ninjutsu Nick&Kili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ninjutsu Nick&Kili   Ninjutsu Nick&Kili EmptyPént. Júl. 11 2014, 22:15

Ez talán a sors keze, hogy igazából nem is kellene itt lennem. Fürkészem a hirdetéseket, aztán megpillantok egy gyanús jelet, hunyorgom, egy nyíl az edzőterem felé. Áááá, lehet az lesz az...
Összerezzenek, amikor valaki megszólít, aztán gyorsan kihúzom a hátam, mindig emlékeztetnem kell magam, hogy már nem vagyok béna. Zavartan elvigyorodom, futó pillantást vetek az idegenre. Mintha már láttam volna valahol, a jó pasikat megjegyzem.
- Hello, asszem amerre a nyíl mutat
Tulajdonképpen mindig izgulok egy kicsit, amikor idegen pasikkal kerülök kapcsolatba, pedig nincs a homlokomra tetoválva a dolog. Most pl nem annyira nézem, csak egy kicsit. Öltöző, uh vetkőzni fog? Aztán eszembe jut miért vagyok itt.
- Te is a harcművészetre jöttél?
Vigyorodom el, nyújtom is a kezem felé.
- Én most vagyok itt először, Kilian Scatt. De csak Kili
Szerintem senki nem hív Kiliannak, de a Kili Scatt tényleg olyan hebrencs bemutatkozás lenne, amitől Gyűrűk urás törpének tűnnék. A fiú tényleg gyanúsan ismerős...
- Nem a Francesra jársz véletlenül?
Bár nem hiszem, hogy az én szakomon lenne, őket nagyjából ismerem. Szerintem nem is HÖKös és nem is filmklubbos, vagy csak én nem láttam a klubtevékenységeken. Hunyorgok és fókuszálok, tényleg ismerős...
Vissza az elejére Go down
Nicholas Hill
Nicholas HillVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : újságíró
Hozzászólások száma : 509

Ninjutsu Nick&Kili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ninjutsu Nick&Kili   Ninjutsu Nick&Kili EmptyHétf. Júl. 14 2014, 21:31

Annyira nincs kedvem ehhez az egészhez, főként mert még kicsit mindig fáj a bokám, de már rátudok állni, ami kellő lökést adott ahhoz, hogy eljöjjek. Jobb minél előbb túlesni a bukott fogadások következményein, mert azok csak gyülemlenek, torlódnak, sokasodnak és ott loholnak utánam a haverok szekírozó megjegyzéseiben.
- Ööhm, és merre van a nyíl? – ha látnám, nem álltam volna le bájcsevegni vele. Még egy agytröszttel sodor össze a sors. Szép nap ez a mai, nagyon nagyon szép. Ha sokat mondogatom magamnak talán még el is hiszem.
- Igen, oda. – végignézek rajta, kérdőn felszökik a szemöldököm. Úgy kérdezte, hogy  „Te is..” így nyilván őt is hasonló célok űzték ide. Bár megértem, elég langyinak néz ki a csávó, nem csodálom ha néha megcsapkodják páran.
- Nick. – határozottan kezet rázok, „de csak Kili”-vel, majd a feliratokat kezdem pásztázni, hátha valamelyiken szembe közön az öltöző felirat.
Kérdésére bőszen bólogatok.

- De, klasszkomra, jártam. Most leszek mesterképzésen. Te mit tanulsz? – azt egyelőre nem teszem hozzá, hogy én lettem az egyetemi hírmondó főszerkesztője, mert ezt még Halel sem közöltem. Mondjuk ő még azt sem tudja, hogy sikerült nyernem legálisan egy évet.
- Megvan!
– lelkesedve a folyosó végén pislákoló fény felé bökök, azaz öltöző, ha minden igaz.
- Akkor te is arra nem? – az ajtó felé bökök, hogy ha ő is erre a szarságra jött, akkor ne toporogjon tétova tanácstalanságban, mert vége lesz az egész edzésnek mire odaérünk. Ha elindul akkor vele együtt megyek tovább.  
Vissza az elejére Go down
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Ninjutsu Nick&Kili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ninjutsu Nick&Kili   Ninjutsu Nick&Kili EmptyKedd Júl. 15 2014, 14:15

Kicsit összerezzenek, remélem nem vagyok megint hülye? Fel kéne hívnom a pszichiáteremet, vagy Edet, nem ez utóbbi kizárva! De a pszichiáter kéne, el kell ismételnie, amit mindig szokott. Nagy levegő lassan beszív, orron kifúj. Milyen nyilakról is van szó?
- Neked mi a horoszkópod?
Jut eszembe a nyilas. Nem, ez sem vet jó fényt rám, de azért nem lehet olyan tragikus a helyzet, ha egy verekedés helyen vagyunk! Ide csak a bátrak jönnek és én az vagyok! Megfordulok, kiszúrom a nyilat és elindulok arra. A fiú meg majd követni fog minden bizonnyal.
Kezetfogok Nickkel, remélem nem gondolja azt, hogy langyi vagyok, csak mert kicsit zavarba jöttem attól, hogy pasi és nemsokára félmeztelen, vagy gatyás példány lesz belőle. A kézfogásom így véletlen izgatottságomban elég erősre sikeredik. De gyorsan megfordulok, mintha természetes lenne, hogy én mindenkivel acélosan fogok kezet. Magabiztosan! Hejehuja! Férfi vagyok! A tükör előtt is minden nap ezt mondom.
- Ismerős voltál.
Bólintok, ha jól emlékszem So Ra is ilyenfajta volt.
- Én filmművészetet
Közben ő is kiszúrja a dolgokat, úgyhogy biztos együtt maradunk. Ha mondjuk összehaverkodnék ezzel a fiúval az edzés se lenne ultragáz, mégis csak Fraces vagyunk, tartsunk össze, nem? Bizsereg a kezem, izgulok. Biccentek, hogy arra megyek, de hagyom, hogy ő lépjen be előbb az ajtón az öltözőbe.
- És az alapdiplomával már el lehet helyezkedni? Mármint szerinted mennyire fontos a Mester?
Kérdezem, mikor belépünk az öltözőbe. ÁÁÁÁÁÁ! Ezek nem tetszenek nekem! Mondjuk akad egész... is, de... Nyelek, kihúzom magam és véletlen tök hangosan csapom be magunk mögött az ajtót, amire többen is felciccennek.
Vissza az elejére Go down
Nicholas Hill
Nicholas HillVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : újságíró
Hozzászólások száma : 509

Ninjutsu Nick&Kili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ninjutsu Nick&Kili   Ninjutsu Nick&Kili EmptySzomb. Júl. 19 2014, 15:16

​Döbbenten pislogok. Horoszkóp? Hogy jött ez ide? Jézusom, lehet most kéne még menekülni, amíg tudok, mert a végén kiderül, hogy teljesen kattant a tag.
- Rák azt hiszem...vagy oroszlán...nem, mégis rák. - sosem voltam jó ezekben, nem is nagyon érdekeltek. Nyitott vagyok mindenre, hiszek is sokféle faszságban, de a horoszkópok, amik olcsó szenny magazinok margóját díszitik, inkább tűnnek üres mondatoknak, mint csillagokból kiolvasott jövőképnek. Arról nem is beszélve, hogy dolgoztam bulvárlapnál és a csaj, aki ezeket csinálta, légből kapott hangzatos szavakat pakolt egymás mellé és még röhögött is saját magán, hogy mennyire giccses az egész.
- Ööhm...neked? - gondolom ő jobban elvan mélyedve a témában, ha már random eszébe jutott. Mindegy, megmutatja hova kell mennem és én lekoccolok más merre, ez egészen biztos.
Időközben elszorítja a vérkeringést a kezemben, oké, tényleg fura ez a srác, nem tudom honnan szalajtották. De valahogy felvették a Francesre, amit szintén nem értek. Az ilyeneket kiszokták szórni a francba.

- Színész leszel? - Hale is oda jár és belőle tudom, hogy egyszer befutott hollywoodi filmcsillag lesz és ott fog sétálgatni a vörös szőnyegen én pedig büszkén feszítek majd mellette.
- Ellehetne, meg el is tudnék. De minél több papír lóg a faladon annál jobban megfizetnek, legalábbis ha szerencséd van. Ha nincs akkor végül is tök mindegy hány diplomával dolgozol a mekiben. Meg azért a mester képzés mégis csak egy presztízs.  - más kérdés, hogy nekem csupán ürügy arra, hogy itt lógassam a lábam még egy évig, még ha közben jobban szívok majd a vizsgákkal, mint valaha.
Az bevágódó ajtótól én is összerezzenek, mi a fenének csapkodja ennyire? Mikor összeroppantotta a kézfejem már felfogtam, hogy valahol megbújik benne némi nyers erő, nem kell még a berendezést is szétverni miatta.
Az öltözőben egészen sok a felhőre gyújt izomkolosszus, akik csak azért járnak ilyen helyekre, hogy összeméregessék a dolgokat és rájöjjenek, hogy nekik nagyobb, meg persze ott a másik véglet, a nyápic egyszálbélűek, akiket egy könnyed nyári fuvallat is egészen Kanadáig sodorná. Van még egy idős bácsi, őt nem tudom hova tenni. Mit akar így nyolcan és a halál között ön védekezni?  

- Hello! - lazán köszönök, nem zavartatom magam. Levágóm a cuccom egy szabad helyre, és fájdalmasan veszem észre, hogy mellettem marad az egyetlen üres placc. Intek Killiannak, hogy jöjjön ide.
- Téged mi vett rá, hogy eljöjj erre a szarságra? - közben elkezdtem gombolni az ingemet, hogy átvegyem az egyen melegítőt és a hasonlók vackokat, amiket megkövetelnek az ide érkező szerencsétlenektől.
Vissza az elejére Go down
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Ninjutsu Nick&Kili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ninjutsu Nick&Kili   Ninjutsu Nick&Kili EmptyKedd Júl. 22 2014, 14:48

A döbbent pislogástól erős szájbeharapási késztetés tör rám, beharapom és nézek. Megint valami őrültet mondtam, ezeket nem tudom kikerülni, az edzőszünetben fel kell hívnom az orvost, vagy vegyek be xanaxot?
- Az király, a rákok érzékenyek és gondoskodóak.
Ennyit tudok. Biztos van felesége, vagy barátnője.
- Én is rák, szóval érzékeny meg gondoskodó vagyok.
Ez egyre rosszabb lesz, megvakarom a hajam. Na mindegy, azért nem mondok le rögtön a barátkozásról és a túlélésről, jobb vele mint egyedül, főleg ha Francos ő is. Azt már bizonyítom, hogy férfi vagyok, el is fordulok aztán, hogy a nyilak mentén haladjunk tovább. Megmozgatom az ujjaim, mert nem mellesleg a dolog nekem is fájt.
- Nem, filmrendező.
Mosolygom hátra rá futólag. A legtöbben színészek akarnak lenni, de engem az sosem vonzott, túlságosan térmás vagyok és szarul játszom, hangsúlyozni sem tudok, nem vagyok vicces, minden amihez értek azok a képzelt lények és a kitalációk, a rendezésben jó leszek, még a forgatókönyvem is elvitte az egyik tanár. Ezzel a gondolattal biztatom magam menet közben, hogy ne rohadjon az önbizalmam a béka hátsó fele alá.
- Te tudod már mi leszel?
Kérdem, elég magabiztosnak látszik, meg mesteres, biztos tudja már. Bólogatok, hogy presztízs közben pedig nagyon sajnálom Zint. Magamat nem, én tudom, hogy sikeres leszek, csak érte aggódom mostanság.
- Igaz, tök nagy trauma lehet a Meki. Vannak ilyen borzasztó szakmák, például a kéményseprés, vagy ha szemeteskocsit vezetsz. A postás se jó a dögök miatt.
A többihez nem tudok mit hozzászólni, sosem dolgoztam és a nagy részével egyet is értek, de azt már kifejeztem biccentéssel. Bemegyünk, de elég szerencsétlenül bevágom magam mögött az ajtót, ronda bácsik csúnya pillantását kapom.
- Hupsz, a huzat...
Nézek oldalra, meglátom az öreg bácsit és valamiért Yoda jut eszembe róla. Rámosolygom, aztán felpillantok, Nick már előre ment. Gyorsan odasietek mellé és egyelőre leülök. Pont egy kopasz gombolja a nadrágját az orrom előtt. Nem kellett volna buziként ide jönnöm...
Nick is vetkőzik legalább, inkább őt nézem. Némi fáziskéséssel válaszolok.
- Néha megvernek.
Ez így elég hülyén hangzik, a cipőfűzömhöz hajolok, hogy kikössem, addig sem kell senkire néznem.
- Mármint előfordult, szóval gondoltam valamit kezdenem kell ezzel a problémával. Te miért?
Nem olyannak tűnik, mint akit bántani szoktak.
Vissza az elejére Go down
Nicholas Hill
Nicholas HillVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : újságíró
Hozzászólások száma : 509

Ninjutsu Nick&Kili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ninjutsu Nick&Kili   Ninjutsu Nick&Kili EmptyHétf. Júl. 28 2014, 12:15

Az egészen biztos, hogy, amint lehet én lekoccolok ettől  csodabogártól. Már az sem volt egészen világos, hogy miről asszociált a horoszkópokra, az meg, hogy miért osztotta meg velem ugyancsak a talány.
Kétkedve méregetem, amíg a jellemrajzomat ecseteli.

- Érzékenyek? - erre azért felkapom a fejem. Nem tartom magam érzékeny pasinak, gondoskodónak még esetleg, bár a húgom most veszettül csápolna ez ellen.
- Nem nagyon hiszek az ilyenekben, szóval miattam rám húzhatják ezt a skatulyát az elme roggyant asztroasszonyok. - vállat rántok Olcsó mese ez az egész horoszkóposdi.
- Remélem jóféle rendező leszel, mint Tarantino vagy Kevin Smith. Elférne pár nézhető mozi a piacon - sehol máshol nem lehet annyi zs kategóriás filmet találni, mint az álomgyári Hollywoodban. Mindenki a nagy költségvetésre akar menni, pedig a filléres alkotások tudnak legjobban ütni, lásd Shop-stop.
- Életművész. - közlöm kellő magabiztossággal. - Ha ez nem jönne össze, akkor bűnügyi riporter, oknyomozó. Az alvilág pofátlan megbolygatója. - nesze neked érzékenység.
Persze, huzat. Ablak sincs nyitva, pedig lehetne, mert embertelen meleg van. Kutakodok hely után, hátha megszabadulhatok Kiliantől, de a Sors ma kegyetlen hozzám, mostanában nagyon szeret szívatni.
A válasza nem lep meg. Egy ilyen fura fazont mindenki megver,a gimiben én is elrendeztem párat.

- De egy óra után ne várj sok csodát. Ahhoz, hogy meg tud védeni magad hónapokig kell járnod...vagy megtanulni rohadt gyorsan futni. - ahogy elnézem nála ez utóbbi lenne leginkább tanácsos. Kétlem, hogy valaha is képes lesz szétcsapni az őt piszkáló tesztoszteron bombák között.
Miért nézegeti ennyire a pasikat? Legfőképpen mi a francért bámul engem? Ez a gyerek tényleg buzzancs.

- Elbuktam egy fogadást. - próbálok minél távolságtartóbb lenni, nem kell nekem egy homernyák a nyakamra. Nem, nincs velük bajom, amíg nem előttem csinálják, de na...
Hátat fordítok neki, amíg átöltözöm és utána megindulok az ajtó felé, hogy odacaplassak, ahol ez az egész biszbasz lesz megtartva.
A parkettás torna terembe már jó pár felhőre gyúrt pasi tolong, nyegle nyomikkal egyetemben. A edző egy középkorú férfi, látszik rajta, hogy nem tegnap kezdte. Első mondata, hogy mindenki válasszon magának párt....jaj, de szép is az élet.
Vissza az elejére Go down
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Ninjutsu Nick&Kili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ninjutsu Nick&Kili   Ninjutsu Nick&Kili EmptyPént. Aug. 22 2014, 17:38

Hát igen, rögtön levágom, hogy ez is hülyének néz, de sabaj, maximum nem viszem étterembe, meg kocsikázni, csak addig tapadok rá, amíg a túlélőprogramunk tart. De addig nagyon és addig még a deszcendensét is kitudakolom!
- Te biztos egy érzéketlen rák vagy!
Mosolygom rá biztatóan, mert úgy tűnik az érzékeny nem annyira tetszik neki. Én az vagyok, de ugyanilyen lendülettel buzi is, egy hetero normális valakinek ezt biztos fáj hallani. Márpedig ez a fiú teljesen normálisnak tűnik.
- Ahh...hát lehet, nem tudom, az egész nagyon bonyolult, csakhát a nyilakról eszembe jutott, hogy vannak a nyilasok.
Magyarázom. Egyébként sokat kérdezek, szóval fog kapni még.
- Ú Tarantinot kemény dió lenne utánozni, a Sátánkás filmjét nagyon szeretem, azt láttad? Nem tudom van-e olyan humorom mint Kevin Smith-nek, de majd megpróbálom, ígérem. Egyelőre ufokban és orkokban gondolkodom. Szerintem kellene csinálni egy ork nagy filmet, az ufo téma elég kimerített, nehezebb dió. Azt hiszem időutazó ufokkal kellene próbálkozni.
Mondom nagy komolyan, teljesen elmélyedve a témában, azt sem regisztrálom mennyit beszélek. Az életművészen vigyorgok, na igen az élettel el kell művészkedni, a többi viszont nagyobb lázba hoz. Ez a fiú egész menő...
- Az nagyon sirály lenne! Mármint az életművészkedés sem rossz, de egy alvilágbolygató! Akkor te lennél a legmenőbb ismerősöm
Döntök gyors fejszámolás után. Kicsikét még megnézem, de nem hiszem, hogy szerencsém lesz vele, akármennyire is menő lenne egy oknyomozóval, aki még csak életművész... Beharapom az ajkam, inkább csak a saját félelmeim akarom leküzdeni, optimista vagyok, de hülye már nem (annyira) tudom, hogy futnom kell és kész.
- Igen, de hátha eltanulok valamit, kemény vagyok, tényleg! Most már nem verhetnek el.
Nézek rá magabiztosan egy kigyúrt fazonra, aki összeszűkíti a szemét, ahogy visszanéz. Gyorsan elkapom a pillantásom. Átöltözöm és ez lefoglal egy időre, Nick válaszát azért megjegyzem, hogy fogadásból van itt. Aztán öltözöm tovább, kicsit szem elől tévesztem, de a tornateremben újra megtalálom. Párt kell választani, gyorsan odamegyek hozzá.
- Itt vagyok!
Mosolygom rá, mintha ez egyértelmű lenne. A bácsi, aki középen dirigál elmagyarázza, hogy tenyérrel kell ellökni a támadót, ha neked jönnek, közben egyet hátralépni. A kezeket a kulcscsontra kell tapasztani és eltaszítani magad attól, aki rád akar hajtani. A gigánál, ha benyomja az ember fulladozni kezd a másik. Ha jól látom a középső ujjat kell a torok, vagy garat vagy micsodára tenni. Nem akarom bántani Nicket, de az eltaszítást szívesen kipróbálnám.
- Én neked megyek, te meg lökj el, jó?
Kérdem, mikor a többi pár is elkezdi gyakorolni ezt. Nekifutásból majd Nicknek rohanok, aki majd biztosan ellök.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Ninjutsu Nick&Kili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ninjutsu Nick&Kili   Ninjutsu Nick&Kili Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ninjutsu Nick&Kili

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mit össze nem szedhetsz egy patikában! Sebastian/new Kili
» HELP! - Gis&Nick
» Be my twin at the roller coaster - Kili & Trin
» Eltévedve a főépület előtt Kili&Izzie
» the party you'll never forget - Kili & Darius / HeavenlyHell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-