Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
KARAKTERES HÍREK
2015/2016-os tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Latest topics
» Kapj le! - Louis és Reeven
Pént. Dec. 02 2016, 23:04 by Reeven Callagher

» Mit szólnál ha... ~ Julian&Usui
Kedd. Nov. 29 2016, 22:52 by Usui Kazuki

» Christopher & Kouji - it's your bad luck that you crossed my way
Hétf. Nov. 28 2016, 01:11 by Kouji Oohara

» Please, play with me!
Szer. Nov. 23 2016, 17:19 by Lana Evens

» Gyilkos szándékok Usui-Kenny
Szer. Nov. 09 2016, 17:45 by Kensington L. Lockwood

» Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby
Hétf. Okt. 31 2016, 20:51 by Sebastian McBridge

» Aki indul: odábbáll; aki vitéz: helytáll. ~ Josh & Suzy
Vas. Okt. 09 2016, 15:43 by Suzanna Crystal

» Sarah és Daryl - második randi
Kedd. Okt. 04 2016, 15:11 by Daryl Brooke

» "Pörgés" Reev és Felix
Vas. Okt. 02 2016, 17:06 by Reeven Callagher

» Rangsorolások (Noel és Tami)
Vas. Okt. 02 2016, 14:41 by Kőrösi Noel

Top posting users this month
Eric A. Blake

Leopold K. Lindhardt

Reeven Callagher

Samuel T. Collins

Quentin Collins

Felix Kaleolani

Suzanna Crystal

Kensington L. Lockwood

Kelly Evans

Sebastian McBridge

Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Share | 

A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Alexandra Olsen
Filmművészet
Életkor : 21
Foglalkozás : filmszínész
Hozzászólások száma : 84

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Pént. Júl. 11 2014, 20:39

Igaza van, meg se érzem. Válaszul villantok rá egy mosolyt. -És több mindent is láthatsz. - Ez most igaz. Lehet hogy nem vagyunk olyan közel az állatokhoz, de sokkal több mindent lehet látni. Még otthon voltam akváriumba, de ott is húsvétkor, és nem idén.
-Nem hiszem. Mindig mentem el nyáron külföldre egy hónapra, és soha nem csináltak így. - Soha nem csinálták ezt. Nem tudom miért és mi váltotta ki belőlük.
-Állattenyésztés. De nők, és abban a szakmába a nőket nem nézik semmibe. Mert a nagy okos pasik a szakmába azt hiszik hogy mindent tudnak. De egy csomó helyzetbe a nők sokkal jobbak a szakmába. - Igen ez így van. Remélem hogy tudja hogy nem általánosságba mondtam, hanem a szakmába gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Oktató
Életkor : 30
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3207

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Pént. Júl. 11 2014, 21:32

-Hmm, attól függ. - Mosolygok, elvégre ha sokáig lenn vagy a víz alatt láthatsz több mindent.
-De akkor nem költöztél el, az azért más. - Mondom mosolyogva, hát az nagyon nem ugyan az.
-Persze, ez tény. Hát... megértem ha valami mást akartál csinálni. - Valahogy ez nem hangzik olyan dolognak amire egy húsz éves vágyik. Én biztos nem erre vágynék, ez amolyan... megettem a kenyerem javát életkorszakban hangzik kellemes munkának, hogy nyugodalmas és vidéki.
-És amíg nem kezdődik az egyetem mit csinálsz? Keresel munkát vagy élvezed a nyarat amíg megteheted? - Mosolygok rá, közben iszok a kihozott italból.

Filmművészet

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Pént. Júl. 11 2014, 23:55

-Attól is hogy milyen helyen merülsz. - Ez igaz, lehet hogy olyan helyen merülsz ahol kevés hal van meg nem olyan szép, akkor tényleg jobb az akvárium. De vannak ennek a dolognak egy csomó ellentettje. Közben a pincérnő kihozta a két teát. Fölveszem az italt és beleiszok , majd folytatom, most már más témával. -Nem azért, mert szeretem csinálni, meg a lovakat is imádom. De egyszerűen nem lehet megélni. Meg elakartam szakadni az országból. - Igen ezek azok az okok ami miatt összevesztünk.
-Nem, nem keresek munkát. Élvezem a nyarat, strandot, napsütést. Meg elszeretném intézni hogy kijöhessen ide a lovam. - Hátha sikerül elintéznem. Iszok még egy kortyot a teából.
Sebastian McBridge
Oktató

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Szomb. Júl. 12 2014, 00:08

-Igen, persze! - Nevetek, ezen össze nem veszünk.
-Hmm, szóval lovakkal foglalkoztál volna? - De divatos dolog... Vagy csak én fogom ki a lovas csajokat. - És miért akartál elszakadni? Túl kicsi volt neked? - Éreztetem ha nem akar, nem válaszol, csak érdekel.
-Van lovad? Azta... biztos el lehet intézni, na de hol fogod tartani? Van valahol egy lovarda? Bár asszem van... - Eszembe jut Elenore, ő is lovagol és oktat valahol, gondolom nem lehet nagyon messze. Közben szórakozottan kevergetem a teám, komótosan koccannak a jégdarabok a pohár oldalán.

Filmművészet

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Szomb. Júl. 12 2014, 00:17

Válaszul nevetek vele. Jó a merülés de igaza van. Nem mindig láthatsz többet egy akváriumba.
-Igen. Imádtam köztük lenni. - Nem is a verseny a lényeg, hanem az hogy ott legyél vele. -Az is, de az egészség ügy nem jó, meg munkát se lehet találni, vagy legalább is jót nem. - Színtiszta igazságot mondom neki. Lehet hogy elijesztem az országtól, de ha egyszer így van. -Van. Remélem, van egy lovasklub az iskolának és az a lovasklub valamilyen lovardába van, úgy hogy oda viszem. - Reménykedek benne hogy bértartásba ott lehet.
Sebastian McBridge
Oktató

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Szomb. Júl. 12 2014, 01:22

-Hát aki szereti az állatokat és nem allergiás, annak nagyon jó! - Mosolygok, a széna is kikészít. Az istállók a halálom. Aztán meglepődöm. - Igen? Az egészségügy? De én úgy tudom az orvosképzés erőssége az országodnak... - Sok az orvos ott, ahogy Amelia szavaiból kihámoztam, nem mennék oda. De ez most összezavart.
-A sulinak is van? Ez új... - Lehet Elenore is ott van? Meg kéne nézni. - Akkor meg nincs gond, lesz helye. - Mosolygok. - És legalább lesz valaki aki veled marad ha apád el is megy, nem de? - Utalok a lovára, elvégre amolyan házi kedvencnek felfogható.

Filmművészet

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Hétf. Júl. 14 2014, 20:59

-Miért, milyen allerigád van? - Ez érdekel, de ha nem válaszol akkor nem válaszol. Nem csinálok belőle ügyet. -Persze, csak egy csomó orvos le se szarja a begeit. Bocsának hogy így mondom, de nem lehet szebben fogalmazni. - Ez a színtiszta igazság. Nincs olyan orvos aki valamibe is venné a betegeit. Most ezen miért kell szépíteni, ha egyszer ez van. Van, vagy legalább is én úgy tudom. - Remélem hogy még mindig van. -Lesz hála. - Mosolyok. -Igen. Valaki ismerős.
Sebastian McBridge
Oktató

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Hétf. Júl. 14 2014, 21:28

-Áh, nyáron minden gazra, fűre-fára... meg a szénára is van. A porra is. - Somolygok, igen, kissé életképtelen lennék ha nem lenne gyógyszer rá.
-Óh... - Orvos is és bunkó is, igen, ismerős. - Sajnos ilyenek minden országban vannak, nagyon kevés a normális és emberséges doktor. - Jó a E.R. nevű sorozat csupa ilyenekből állt, de az csak mese.
-Érdemes lesz utána járnod. De ez már engem is érdekel, nyáron oda járok majd be futni a suliba. - Az ok az mellékes, a lényeg, hogy nyáron oda leszek én is szokva. - Nem árt tudnom, hogy van-e ott istálló vagy nincs. - Kuncogok.
-Nah, akkor sosem leszel egyedül. És mivel töltöd még a szabadidőd ha nem lovagolsz vagy könyvet vásárolsz? - Kérdezem mosolyogva, majd iszom pár kortyot.

Filmművészet

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Kedd. Júl. 15 2014, 11:24

-Nem lehet valami jó. - Szerencsére én nem vagyok semmire allergiás. É nem is szándékozom az lenni. Bár ha belegondolok, talán még is az vagyok. De legalább nem súlyosan. Csak ha nagy mennyiségben ér egyszerre a por. -Hát ja. Nálunk talán az egész ország tele van velük. - Nálunk az orvos képzés jó lenne, de ha egyszer semmi nézik a betegeket. Alig lehet találni normálisokat. -Nem a suliba van az istálló. Én úgy tudom. - Így van mindenhol kiírva. Hogy ez egy másik lovarda. Belekortyolok a teámba és folytatom.
-Igen. - Mosolygok és folytatom. -Legtöbbször a tengerparton leszek. Vagy valami parkba. Meg felfedezem a környéket. - Nem nagyon ismerem még a környéket szóval. Nyára maradnak a felfedezések.
Sebastian McBridge
Oktató

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Kedd. Júl. 15 2014, 14:53

-Hát így is lehet mondani, de inkább egyáltalán nem jó. - Kuncogok.
-Érdekes... - Erre nem tudok mást mondani. Mert ha minden orvos ennyire bunkó minek mennek ott orvosnak a diákok? Na mindegy.
-Azt hittem valahol ott benn a sportpálya környékén. - Mosolygok, elég nagy az az egyetem, de logikusabb hogy kinn legyen a város szélén inkább.
-A tengerpart jó dolog. Sok jó hely van erre, én mindent találtam közel a lakásomhoz, az amerikaiak elég kényelmesek! - Kuncogok, elvégre boltból is annyi van mint a fene, nem kell kocsiba szállnom ha venni akarok... öhm... akármit.

Filmművészet

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Kedd. Júl. 15 2014, 16:03

-Eltudom képzelni. - Sok ember helyzetébe bele tudom magam élni. És az övébe is, márhogy ahogy szenved az allergiától. -Az. - Helyeselem, mert így is van. Valahogy az orvosok nálunk gyorsabban változnak. Ezt úgy értem hogy az elején normálisak, viszont már mikor több ideje vannak a szakmába akkor bunkók lesznek. -Én úgy tudom hogy nem a suliba van. - Ez az utolsó infóm róla. Vissza mosolygok. -Az. Akkor én is biztosan fogok találni egy jó pár boltot a lakás közelébe. - lehet hogy kényelmesek, de ez jó dolog is lehet. Meg legalább több a választék. Kortyolok még egyet a teába.
Sebastian McBridge
Oktató

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Kedd. Júl. 15 2014, 16:09

-Nah majd csak megtaláljuk, van egy ismerősöm aki lovakkal foglalkozik, oktat, csak nem tudom hol. Lehet pont ott, nem hiszem hogy sok lovarda lenne a környéken. - Mosolygok.
-Az biztos, szerintem minden van itt a központban. És hogy hogy nem kollégiumba költöztél? Az olyan buli! Vagy nyáron nem lehet benn lakni? - Sosem foglalkoztam ezzel behatóbban, nem tudom.

Filmművészet

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Kedd. Júl. 15 2014, 16:18

-Szerintem csak ez az egy lovarda van. - Vissza mosolygok.
-Mert apum míg itt van nem lakhat egyedül. Nem tudom hogy be lehet-e költözni most. De így jobb, szabadabb vagyok. - Így jobb, legalább azt csinálok amit akarok, ha egyedül vagyok.
Sebastian McBridge
Oktató

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Szer. Júl. 16 2014, 00:19

-Meglehet. - Fogalmam sincs, jelenleg mindegy is igazából.
-Nem lakhat egyedül? - Azt jobban megérteném ha őt nem akarná egyedül hagyni az apja, így nem értem. - Tény, nincsenek szobatársak, bár szerintem az jó dolog. Fél évig voltam kolis, nekem tetszett. - Mosolygok rá, közben megiszom az italom és csak a jéggel játszok a szívószálat használva.

//Bocs, bocs, azt hittem elküldtem, de csak megírtam... zűrös napom volt benn//

Filmművészet

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Szer. Júl. 16 2014, 20:41

Villantok rá egy mosolyt, majd gyorsan megiszom a teát. Jó én még új vagyok itt, de azt hiszem hogy tényleg csak az az egy lovarda van itt a közelben. -Mert kupis, Nem találná meg a legközelebbi boltot. Annyira nincs tájékozó késsége. Olyan általános pasi. Nem akarlak megbántani, de a legtöbb pasi ilyen. - Remélem nem veszi magára, ha igen akkor se direkt mondtam ezt. De a legtöbb pasi akkor is ilyen. -Pont azt nem szeretem hogy sokan vagyunk egy kis szobába. Én 4 évig voltam koleszos. - Vissza mosolygok.
Sebastian McBridge
Oktató

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Szer. Júl. 16 2014, 21:37

-Háááát, azért én ezt nem mondanám, ti nők könnyebben elvesztek, a térképet is elforgatjátok, anélkül nem veszitek hasznát! - Kuncogok, én remekül tájékozódom, sosem volt vele gondom. - De akkor ha elmegy forgatni hogy lesz? Megy vele édesanyád is? - Mert hát csak egy hónapig marad, ha jól érettem.
-Hú, az sok idő. De akkor most nem fura hogy sokszor vagy egyedül? - Már ha az apja nincs állandóan otthon, persze.

Filmművészet

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Szer. Júl. 16 2014, 21:52

-Nem feltétlenül minden pasi ilyen. De a csajok is tudnak azért tájékozni. - Nem veszem magamra. Igen vannak olyan csajok akik a térképet is fordítva tartják, de én meg a barátnőim nem tartuzunk közéjük. De a pasikba annyi sincs néha hogy segítséget kérjenek. De ezen nem fogok vele összeveszni. -Vissza megy anyához. Majd pár hét múlva anya nélkül megy forgatni. Anya otthon lesz egyedül, de apa havonta fog haza menni. - Ebbe az egészbe anyának lesz a legrosszabb. -Azt hiszem. Nem, jó lesz. Meg ha fura lesz majd keresek egy albérlőt magam mellé. - Jó kis terv mi? Na szerintem erre a kis műveletre nem fog sor kerülni.
Sebastian McBridge
Oktató

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Szer. Júl. 16 2014, 21:57

-Egyénfüggő, szerintem. - Kuncogok, én ilyeneken sosem sértődöm meg inkább csak nevetek.
-Nem lesz nagyon megterhelő ez az ingázás? - Nekem az lenne...
Aztán hallgatom, ahogy elnézem ő maga sem tudja pontosan mit hogyan szeretne, de legalább nem görcsöl rá.
-Persze, bár azért egy albérlő neccesebb szerintem mint egy kolitárs... az egyetemről keress majd valakit. Vagy ha lesz pasid majd vele. - Mosolyodom el, végül is, az is egy alternatíva.

Filmművészet

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Szer. Júl. 16 2014, 22:03

Mosolygok a válaszára. Igaza van egyéntől függ. De ahogy látom ilyeneket nem vesz magára.
-Az lesz, de már megszokta. - Amióta az eszemet tudom ezt csinálja. Ide oda megy. De egész jól bírja az ilyen gondokat. -Tudom. Mindenképpen onnan keresnék. Igen az is egy megoldás lenne. Csak hogy nem lesz egyhamar. - Tudom magamról hogy az első egy évben a tanulás lesz a fontos.
Sebastian McBridge
Oktató

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Szer. Júl. 16 2014, 22:12

-Ehhez hozzá lehet szokni? - Jó, végül is mi is hozzászoktunk hogy folyton utazunk, de mi legalább együtt voltunk nem külön külön.
-Mert? Szerelmi bánat? - Kérdezem meg, legfeljebb nem válaszol. Mert hát miért ne szerezhetne rögtön a suli elején, vagy akár még most nyáron?

Filmművészet

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Szer. Júl. 16 2014, 22:18

-Nehéz volt neki. De hozzá szokott. 4-5 éves voltam mikor kezdte ezt. - 12 éve csinálja. Volt lehetősége hozzá szokni. Bár nekünk se volt túl könnyű.
-Nem. Csak taszítalak titeket pasikat. - Én nyílt vagyok és válaszolok. De ha egyszer ez az igazság.
Sebastian McBridge
Oktató

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Szer. Júl. 16 2014, 22:34

-Hmm... akkor tényleg régen csinálja. - Csodálom hogy nem váltott így alig lehetett a családjával.
-Igazán? Akkor valamit most elrontottál, engem nem taszítasz! - Kuncogok. - Szerintem csak bebeszéled. Vagy a magyar fiúk mások mint az amerikaiak. - Somolygok, ki tudja. Szerintem semmi taszító nincs a másikban, nem is értem mire fel mondja.

Filmművészet

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Szer. Júl. 16 2014, 22:41

-12 éve. - Nehéz volt, nehéz lesz. De ő válalta.
-Igen ezt csodálom. - Nevetek. -Igen, lehet. Elégé mások. Nem tudom hogy, de mások. - Talán igaza van, és bebeszélem magamnak. És igen mások az itteni a fiúk. Nem tudom hogy de azok.
Sebastian McBridge
Oktató

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Szer. Júl. 16 2014, 22:55

Bólintok, hát igen. Tizenkét év ingázás az sehogyse jó.
-Mert? - Nevetek én is. - El kellett volna futnom? Vagy közölnöm hogy te a Marsról jöttél? - Csóválom a fejem. - Hát... más kultúra, más közeg. Szerintem simán találsz majd ha körbenézel. Én is ismerek pár most egyetemista srácot, jó fejek. - Mondom mosolyogva, eszembe jut Kilian, aki... nos a fiúkat szereti és Zin aki... hát elég magának való... Amúgy nem hazudtam nagyon jó fejek mindketten, bár Alexának nem ajánlanám figyelmébe egyiküket sem valahogy.
-Hmm, nekem viszont lassan mennem kell, mert még vár otthon a munka. De tessék! - Veszek elő a pénztárcámból egy névjegyet. Rajta a nevem, a telefonszámom, a címem, a fordító iroda honlapja, az ímélem. - Ha bármi kell, akár csak megkérdezni mi merre van, így elérsz. - Mosolygok rá. - A sulidba is elnézek néha, lehet ott is összefutunk majd.

Filmművészet

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Csüt. Júl. 17 2014, 21:42

Ja elég nehéz apának, mint az evvel a bólintással el is ismeri.
-Igen, pontosan ezt kellet volna csinálnod. - Nem tudom mit várt válasznak. De ha ezt mondta én helyeselem. -Lehet hogy találok valakit, lehet nem. - Látható hogy nem vagyok emiatt szomorú. Legfejebb otthon van egy-két jelőltem. -Persze. Fontos a munka. Köszi. - Nézzem a kártyát amit adott. Minden elérhetősége rajta van. Előveszem a pénztárcám és bele teszem. -Köszi a délutánt. - Közeben megérkezett a pincérnő a számláva és fizetek.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian   Today at 09:02

A zene mindenkit összehoz ~ Alexandra & Sebastian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian
» Ma éjjel bízd rám magad!- Lia és Sebastian
» Daniel & Sebastian & Marcus Treadaway
» Ragyogás (Sebastian és Joshua)
» hiszem, hogy két paralell történet a végtelenben összeérhet ~ Sebastian