Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Heavenly Hell -- Elle&Vincent EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Heavenly Hell -- Elle&Vincent EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Heavenly Hell -- Elle&Vincent EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Heavenly Hell -- Elle&Vincent EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Heavenly Hell -- Elle&Vincent EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Heavenly Hell -- Elle&Vincent EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Heavenly Hell -- Elle&Vincent EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Heavenly Hell -- Elle&Vincent EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Heavenly Hell -- Elle&Vincent EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Heavenly Hell -- Elle&Vincent EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Heavenly Hell -- Elle&Vincent

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vincent Sparks
Vincent SparksVároslakó
Életkor : 42
Foglalkozás : Vállakozó
Hozzászólások száma : 393

Heavenly Hell -- Elle&Vincent Empty
TémanyitásTárgy: Heavenly Hell -- Elle&Vincent   Heavenly Hell -- Elle&Vincent EmptySzomb. Júl. 05 2014, 21:33

http://photos.posh24.com/p/1816531/z/channing_tatum/channing_tatum_grey_pants_blac.jpg

Ez az este csak abban más, mint a többi, hogy már a harmadik whiskymnél tartok. Kurva ritkán iszom, ennyit! Nem szeretek eltávolodni a valóságtól és a pia azt teszi, elránt. Unottan dőlök hátra a kényelmes kanapén. Azét valljuk be, hogy a Heavenly legjobb része a VIP. Szeretem, hogy erős a face control, akárki nem ugathatja itt a holdalt. A zene sem szaggatja le a fejem, ma elég jó a DJ, mégis a faszkivan az unott táncoslányokkal. Úgy tekeregnek, mintha kötelező lenne és nem élvezetből tennék. Majd megkérdezem az öcsköst mennyit penget nekik ezért a szar melóért. Biztos vagyok bennem, hogy lenne, aki szívesebben vonaglana előtte, mint ez a búja szöszi. Sóhajtva csettintek neki, hogy húzzon a retekbe, esti mesére ráérek még. A nadrágomban semmit sem moccantat meg, még a szarás sem jött rám tőle. Takarodjon innen kifelé, vagy hergelje be magát egy másik boxba. Pedig még jó is lehetett volna, ha felizgat a kurva, de ez...
Unottan koppintom poharam az asztalra, a hajamba túrok, ahogy az unott pina lelép, felállok és magam is a közösségi rész felé lépkedek. Idebent mindenki azt csinál, amit nem szégyell, az elkülönült boxok fedezik a csúnya cselekedeteket. Kilépek a teremből és egyből megcsap a zene, a hőség, az emberek szaga. Faszom ez így milyen kurva közönséges. Na nem mondom Nate teszi a dolgát és nem csinálja rosszul, a táncos lányok gyönyörűek, csak... fasztudja, semmi kihívás nincs bennük. Meg kell hagyni, hogy dugni tudnak, főleg, hogy a tulaj vérrokona vagyok, azt hiszik általam előrébb juthatnak. Lófaszt.
Még nem tudom, menni vagy maradni. Elég nagy ma a tömeg, nem is tudom minek van itt ennyi ember? Nah persze örülök a tömegnek, csepeg a lové, nekem mondjuk nem, de nem is kell, ez nem az én profilom.
A piros ruhás lány úgy vonzza oda a tekintetem, mintha füttyentett volna, hiába van még két lánnyal, hallom ahogy felnevet a tarkómon égnek merednek a szőrszálak. Kellemesen összeugrik a gyomrom. Nocsak.
Lekönyökölök egy asztalnál nem messze tőlük, figyelem a mozgását, mozdulatait. Csak csajok vannak, semmi pasi, mi a lófasz? Akkor bizony csávózni jöttek. Nem hiszek a csajos estékben, hogy csak kikapcsolódnak, blablbalbla. Úgy állok, hogy ha felém néz se nagyon láthasson, de elég nagy a tömeg, ettől nem tartok. Magamhoz intem az egyik lányt, aki a vendégek között ténfereg, a fülébe suttogok, pénz cserél gazdát. A ribanc a pulthoz siet, kikéri a megrendel koktélt, visszajön hozzám egy kis kártyával és egy tollal. A papírra firkantok pár szót: Várlak a VIP-ben! Alá persze nem írom, de nem is hiszem, hogy tudja a nevem, abban pedig biztos vagyok, hogy jönne. Illata hirtelen megjelenik az orromban, minden emlékem kellemes vele kapcsolatban, még maga a tologatás is... üm, minden értelemben.
A megbízott postás előtt indulok vissza a helyemre, de mégsem lépek be. Látni akarom mit szól a csaj, de azt nem akarom, hogy ő lásson. Kivárom, hogy a terem felé induljon, intek az öröknek, hogy engedjék majd át, amúgy nem nagyon jutna be.
Biztos vagyok benne, hogy a kíváncsisága felém hozza. Ha nem is akar elválni a többiektől, rábeszélik, hogy tudja meg ki tekinti különlegesnek, mert abban biztos vagyok, hogy a pincérnő nem mondott neki semmit.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Heavenly Hell -- Elle&Vincent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heavenly Hell -- Elle&Vincent   Heavenly Hell -- Elle&Vincent EmptyVas. Júl. 06 2014, 02:16

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/s261x260/10176104_10152023850137343_2430116713800410178_n.jpg

A csajok rávettek, hogy menjek el velük bulizni. Arra hivatkoztak, hogy hónapok óta nem járok szórakozni. Ó, ha tudnának az elmúlt hetek eseményeiről! Kezdődött a Bentley-s idegennel, aztán Sebastiannal a kocsmában, és persze Josh… Nem számoltam be nekik semmiről, nem láttam értelmét. Csak sipítoznának, hogy elkurvultam, hogy nem vigyázok magamra, blablabla.
Beadtam a derekam, mert nem volt erőm kifogásokat keresni. A HH-ban meg úgysem fordulok meg gyakran, nem való nekem az ekkora tömeg, a zene is túl hangos, nem is igazán az én ízlésem. De a csajoknak nem lehet nemet mondani, nem is igazán akarok.
Ahogy bejutunk, első utunk a pulthoz vezet, ledöntünk egy kör tequilát, aztán a tánctér felé vesszük az irányt. Begyűjtünk pár elismerő pillantást, elhárítunk néhány tánc felkérést és berobbanunk a tömegbe. Néhány szám után a szélre húzódunk, az asztalok közelébe, pasira vadászunk. Illetve, én annyira nem, még élénken él bennem a Josh-sal töltött idő. Meg előtte az a másik… Nem vágyom újabb idegenre, de a csajok ki vannak éhezve, hát velük tartok. Nézelődünk, nevetgélünk, bár a saját gondolataimat sem hallom, így a beszélgetést felváltja a mutogatás.
Egy pohárszedő csajszi kopogtatja meg a vállam. Egy poharat nyom a kezembe, meg egy cetlit. Értetlenül nézek rá, de szinte azonnal fel is szívódik. A csajok persze azonnal huhogni kezdenek, meg visítoznak és a cetli után kapkodnak. Előbb olvassák el, mint én, mert én körbe nézek, a VIP terem felé is, de nem látok senkit. Senki olyat, akitől ezt kaphattam volna. A pohárba szagolok, próbálom megfejteni, mit kaptam, de nem jövök rá. A lányok megkergült tiniként pattognak körülöttem, az üzenetet lóbálják a szemem előtt és a VIP felé mutogatnak. Szememet forgatva kapom ki egyikük kezéből a kis papírt és vagy háromszor olvasom el. Ez most komoly? Tényleg lehet valami mostanában a levegőben… Ismét a VIP terem felé pillantok, de a jótékony félhomály most nincs a segítségemre. A két hülye liba elkezd a különterem felé tolni, és igazság szerint nincs ellenemre, hogy kicsit kiszakadjak a tömegből. Biztosítom őket, hogy hamarosan visszajövök, de csak vigyorogva bólogatnak, és terelgetnek tovább.
A szekus csávó előre int nekem, hogy menjek nyugodtan, szinte még lök is rajtam egyet, hogy lépjek már be. Odabent jóval kellemesebb; nincs tömeg, tompább a zene és jobb a levegő is. Körülnézek, keresem azt, aki rám várhat. A boxokban fásult fogpiszkáló lányok tekeregnek a pénzes pasik körül, vagy éppen a gatyájukban matatnak. Kiábrándító, de tovább siklik a tekintetem. Meglátok egy fickót, egyedül ül egy sötét boxban, előtte pia. Felé indulok, az asztalára csapom a koktélt meg a papírt és kérdőre vonom.
- Mi ez az üzengetés? Azt hiszed, csak úgy idelibbenek, mint valami… - a fickó arcára mélységes döbbenet ül ki, és már tudom, hogy elcsesztem. Nem ő várt. – Bocs, összetévesztettelek valakivel.
Szabadkozom, felkapom a poharat és a papírkát és megfordulok. Ismét a termet pásztázom, bár egyre idegesebb vagyok. Ki a bánat üzengethet nekem innen?
Vissza az elejére Go down
Vincent Sparks
Vincent SparksVároslakó
Életkor : 42
Foglalkozás : Vállakozó
Hozzászólások száma : 393

Heavenly Hell -- Elle&Vincent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heavenly Hell -- Elle&Vincent   Heavenly Hell -- Elle&Vincent EmptyVas. Júl. 06 2014, 18:20

Valamiért lehet, hogy ez a nap mégis megéri majd az energia befektetést. Hiszen eddig unatkoztam de majd a csaj feldob egy kicsit. Abban csak erősen bízom, hogy nem lett fapcsia. De az jelent valamit, hogy csajokkal van. Tudtam, hogy szétkapkodják a papírkámat és kialakul a káosz. Pislognak körbe, mint a dedeóban, hogy vajon ki szemelte ki a barátnőjüket. Igazából tetszik, hogy tele vannak élettel. Viccelnek, pörögnek én meg lelkesen bújócskázom emberek mögött. Pedig az egésznek semmi értelme, ha csak annyi nem, hogy tervezem meglepni.
Intek a biztonságiaknak, hogy átmehet, így simán elhalad mellettük, sőt szegényt be is tuszkolják. Faszkivan. Hol vannak itt az illedelemes emberek, akik annyi pénzt kapnak egy éjszaka, amennyit mások egy hét alatt keresnek meg. ez a hely az öcsémé, ha így bánnak azzal, aki hozzám jön, milyenek lehetnek másokkal?
Jelzem az őrnek, hogy ma még beszélünk, addig le ne merjen lépni, majd belépek a terembe és tisztes távolból követem a lebbenő piros ruhát. Újra szemügyre veszem az alakját, összefut a nyál a számban. Belé kóstolnék, minden tekintetben, egyszer talán még haza is vinném. De ahhoz... el kell érni, hogy így akarjuk. Az előbb még csak beszélgetni akartam vele, de most, hogy itt lépek előttem.... Azistenbasszameg, hogy mindig a vágyak dirigálnak. Lehet, hogy Ő nagyon nem így gondolja majd.
Majdnem felröhögök a jó öreg Bobby arcán ahogy a lányt szemlélgeti, az meg agresszorként neki ugrik. Felszalad a szemöldököm és majdnem elnevetem magam. Ha nem lenne az egész abszurd. Látom, hogy tovább indul, azt is, hogy a muksó utána lépne, de felé pillantok, tekintettemmel a fotelba kényszerítem, még azt is elfelejti, hogy valaha látta a kiscsajt. Nem igazán kezdene velem hierarchia harcot, de minek is tenné, nem igaz?
Hagyom, hogy elsétáljon a boxtol, noha láthatóan idegbajos, lehet rosszul járok. Amint a helyemhez ér, mögé lépek, hátammal neki simulok, így nem könnyen fordul felém. Megcsap az illata, de ebből még nem ismerném fel azonnal, csak az emlékek kúsznak az elmémbe. A nyakához hajolok, remélem hagyja, hogy játsszak, csak nem olyan rettentően bosszús, hogy azonnal a nyakamba önti az italt, na meg, ha már itt van, akkor ennek kell, hogy legyen oka.
- Nem tévedtél el véletlenül? - nem most, hanem az előbb, amikor Bobby arccal keveredett párbeszédbe, de inkább csak metakommunikáltak. Orommal végig simítok a nyaka ívén, bőrének finomsága bebódít, de nem akarom lerohanni. Illetve a lófaszt nem. Nagyon is le akarom, most azonnal, helyben. Neki kéne ugranom és vadul megdöngetni a kanapén, kicsit durvábban, mint nemrég. Pedig a jeleit még annál is nagyon sokáig viseltem, büszkén, mint valami harci sérülést.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Heavenly Hell -- Elle&Vincent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heavenly Hell -- Elle&Vincent   Heavenly Hell -- Elle&Vincent EmptyVas. Júl. 06 2014, 20:26

Két barátnőm úgy visong, mintha ők kaptak volna üzenetet egy pasitól és nem én. Én, aki nem pasizni jött, csak szórakozni. A különterem felé tolnak, nem is igazán ellenkezem. Kíváncsi vagyok, ki szemelt ki magának. Őszintén remélem, hogy nem valami ráncos heréjű újgazdag faszi vár rám a biztonságiak mögött.
Simán beengednek, még meg is tolnak picit, nehogy meggondoljam magam. Biztos nekik is szólva lett. Tök jó, hogy mindenki tudja, hogy kihez megyek, csak én nem. Sosem jártam még VIP teremben, de megértem, hogy gazdagék miért itt buliznak. Nincs tömeg, az ember hallja a saját gondolatait, talán még a másik szavát is, és jobb a levegő is. A boxokban mocskos játékok és még mocskosabb üzletek folynak, senkit nem látok, aki rám várna. Aztán megpillantok egy sötétbe burkolózó férfit egyedül ülni egy üres boxban. Az asztalához lépek és épp készülök leteremteni, hogy ha akar valamit, akkor álljon elém, de ne üzengessen, mint az oviban. Azonban ahogy meglátom a színtiszta döbbenetet az arcán, elhallgatok. Elnézést kérek és sarkon fordulok, hogy tovább induljak és más egyedülálló férfiakat riogassak. Egy üres boxhoz érve leteszem az asztalra a poharat és a papír fecnit. Megfordulnék, hogy tekintetemmel pásztázzam a termet, de valaki mögém lép, hátamnak simul. Egy pillanatra megdermedek. Érzem a leheletét a fülem mögött, és aztán meghallom a hangját. Gyomrom bizseregni kezd, pulzusom megugrik és mellkasomat kellemes melegség önti el.
Ahogy megnyomja a „véletlen” szót, már nincs kétségem afelől, hogy ki áll mögöttem. Testemen borzongás fut végig, nagyon szeretnék szembefordulni vele, de nem mozdulok. Nyakamon érzem, ahogy hozzám ér, ahogy bőrömet simítja.
- Véletlenül nem tudtál volna megkímélni ettől a kellemetlenségtől? – hangom rekedtebb, mint szeretném, már ennyitől visszatérnek az emlékek, az akkori érzések.
Fészkelődök kicsit, és szembefordulok vele. Mellkasunk egymásnak feszül, felnézek, tekintetét keresem. Amikor belenézek a szemébe, elakad a lélegzetem, szám kiszárad, de államat felszegve állom a tekintetét.
- Ha jól emlékszem azt írtad, itt fogsz várni. Érdekesen határozhatod meg a várakozás fogalmát… - nem tudom, miért kötözködöm, talán mert így próbálom visszafogni magam, hogy ne tapadjak azonnal az ajkára. Nem tudom, mi van benne, vagy mit csinál, de a puszta jelenlétével eléri, hogy akarjam.
Vissza az elejére Go down
Vincent Sparks
Vincent SparksVároslakó
Életkor : 42
Foglalkozás : Vállakozó
Hozzászólások száma : 393

Heavenly Hell -- Elle&Vincent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heavenly Hell -- Elle&Vincent   Heavenly Hell -- Elle&Vincent EmptyHétf. Júl. 07 2014, 15:40

A közjáték nagyon vicces, szerintem aranyos, ahogy lecseszné a csávót, mert nem nagyon szereti, ha szórakozgatnak vele. Bírom, hogy ilyen, de valahol azt is remélem, hogy nekem kicsit szelídebb jut belőle. Noha mégsem az a tervem, van már egy szelíd teremtés az életembe, a tűz meg közös.
Apró lépésekkel követem, hagyom kibontakozni, szemlélődni. Nekem ez a hely olyan megszokott már, hogy semmi újdonság nincs benne. Vagyis ő az. Tetszik, ahogy jár. Ruganyos macskaléptei magukkal vonzanak. Figyelem, ahogy közlekedik, keresgél, amit feladná mögé lépek, neki simulok. Máris érzem, ahogy a hatása alá kerülök. Szexuálisan. A testem reagál, a gyomrom, a fejem. Amúgy is ittam, szóval jól hangzik ez  a dolog. Bírom, hogy ma ide jött bulizni, éppen kezdtem feladni a mai estét, indultam volna haza.
Megvárom, hogy megforduljon, az arcába pillantok, még mindig vadító a tekintetet. Gyomromban láva éledezik, lenne kedvem az ajkára hajolni és vadul szétcsókolni.
- Megtehettem volna, de én jól szórakoztam. – így nem is nagyon kellett volna megtennem. Bobby arc ugyan nem szórakozott olyan jól, mint szeretett volna, de mi tagadás nekem bejött a dolog.
A legjobb az egészben, hogy azt sem tudom, hogy hívják, semmit sem tudok róla, csak, hogy kurva jó a szexben, tűzforró belülről, mellé kívülről is az. Az álla alá nyúlok, megemelem a fejét, közel hajolok, alig bírom megállni, hogy az ajkára vessem magam. Rányalok a sajátomra, félig lehunyom a szeme. A légevő idebent hűvös, finom, illatos, de én jelenleg csak őt érzem, a szívdobbanásait a mellkasomban, dobolását a fülemben.
- Ez szar! – lecseszésnek az volt, valljuk be ez erősen annak bizonyult. Hülyeségen pattog ahelyett, hogy sokkal jobb dolgokkal foglalkozna, mondjuk velem. Kezem a hátára vándorol, magamhoz húzom, direkt hallhatóan beszívom az illatát, fel is hümmentek. Finom, nőiese, de valahogy róla a tűz jut az eszembe. Emésszen fel. Újra. És ezerszer. A szívem lázasan feldübörög. Álláról a kezem a tarkójára vándorol, a hajába túrok de nem csókolom meg, még nem. Ellépek tőle, szemrevételezem, igyekszem nem egyből felfalni a tekintetemmel, de nem jól működik, mert akarom.
A helyzet az, hogy mégis megcsókolom, mert ennyit akarok tőle. Nem szeretnék leülni, beszélgetni, csacsogni, nincs miről. Ma is csak megdugni akarom, mint legutóbb, nem is várok, majd kiderül, hogy Ő mit szeretne. Vadul csapok le az ajkára, ha nem akarja ezt, akkor természetesen nem fogom megerőszakolni, sem egy csókkal, sem semmi mással.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Heavenly Hell -- Elle&Vincent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heavenly Hell -- Elle&Vincent   Heavenly Hell -- Elle&Vincent EmptyKedd Júl. 08 2014, 01:07

Simán nekiugrok egy vadidegen csávónak, aztán meg mosakszom és nem győzöm szedni a lábam, hogy odébb álljak. Még szerencse, hogy nem jön utánam számon kérni. Megállok egy üres asztalnál, hogy szabaddá tegyem a kezem és körbe nézzek, de aztán nem mozdulok. Valaki a hátamnak simul, nyakamba szuszog, és kissé ledermedek. Talán a csávó jött utánam és most itt fog megerőszakolni a sötétben? Itt senki nem fog szólni, hiszen pár box-szal arrébb hasonló dolgok folynak. Aztán a vérem mástól kezd versenyfutásba, amikor az ismerős hang felrobbantja a szívem.
Szememet forgatom, hihetetlen, hogy ennyi idő után még mindig a véletleneken lovagolunk. Én máson lovagolnék… Gyenge szemrehányást vetek oda, mielőtt még megfordulnék, de ha már véletlenekről beszélgetünk…
Megfordulok, de nem távolodok el tőle, élvezem a közelségét, ahogy fölém tornyosul, ahogy tudatosul bennem, mennyivel erősebb nálam.
- Van olyan, amit nem tehetsz meg? – elhiszem, hogy remekül szórakozott. Vajon akkor is így értékelte volna a helyzetet, ha belibbenek a fickó mellé? Sosem tudom meg. Ki lehet ez a fickó? Bár, ha jobban belegondolok, nem is érdekel. Nem akarom tudni. Eleget tudok; tudom, hogy jó vele a szex, hogy kemény, vad, nem igényli a csacsogást, az üres dumát, csak a lényeggel foglalkozik. Annak ellenére, hogy úgy jöttem ide, nem fogok pasizni, nem viszek haza senkit, nem megyek haza senkivel, most itt vagyok, állom a tekintetét, és nem tervezek nemet mondani neki.
Az állam alá nyúl, felém hajol, és szám kissé elnyílik. Vágyom a csókjára, hogy újra eltöltsön az íze, hogy nyelve az enyémmel táncoljon. De nem csókol meg, csak megnyalja az ajkát. Jobb kezemben a táskámat szorongatom, bal kezem viszont önálló életre kel és a seggére csúsztatom. Hozzá kell érnem, még ha csak ruhán keresztül is. Egyelőre.
Mosolyra húzom a számat, ahogy szarnak titulálja a kötözködésemet. Tisztában vagyok vele, hogy jobban is megcsavarhattam volna a szavakat, de nem csevegni szeretnék vele.
- Ez van. – megvonom a vállam – Szócsatát akarsz, vagy valami mást? Rugalmas vagyok…
Elakad a szavam, ahogy keze a hátamra siklik és magához szorítja a testem. Elönt a forróság, amikor mély levegőt vesz és halkan felmorran. Megérzem az illatát és emlékképek ezrei tódulnak a fejembe. Hajamba túr és bőröm bizseregni kezd, de még mindig nem csókol meg, sőt, hátra lép egyet. Végigmér, és szinte érzem tekintetét a bőrömön, felperzsel, lángra lobbant. Aztán hirtelen, váratlanul csap le az ajkaimra. Tüdőmben reked a levegő, ahogy megérzem az ajkait az enyémnek feszülni, a nyakát karolom, hajába túrok, szájába nyögök. A nyílt úthoz képest egy sötét box szinte intim helyszín. Mondjuk nem tűnik túl tágasnak, hangos is vagyok, jobban esne valami más helyszín, de semmi jónak nem vagyok az elrontója. Meg hát nem is tudok nemet mondani. Kétlem, hogy ennek a pasinak bárki is valaha mondott volna nemet. És nem én fogom elkezdeni.
Vissza az elejére Go down
Vincent Sparks
Vincent SparksVároslakó
Életkor : 42
Foglalkozás : Vállakozó
Hozzászólások száma : 393

Heavenly Hell -- Elle&Vincent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heavenly Hell -- Elle&Vincent   Heavenly Hell -- Elle&Vincent EmptyKedd Júl. 08 2014, 16:34

Folytatás ITT
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Heavenly Hell -- Elle&Vincent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heavenly Hell -- Elle&Vincent   Heavenly Hell -- Elle&Vincent Empty

Vissza az elejére Go down
 

Heavenly Hell -- Elle&Vincent

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Heavenly Hell - Hell és Nate
» Heavenly Hell - N&G
» Heavenly Hell - Izzie&Zin
» Heavenly Hell (Aubrey-Sebastian)
» Heavenly Hell - Lauren és Nicholas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-